Your address will show here +12 34 56 78
Bormech Fitness Line

WSTĘP

TWORZYMY Z PASJĄ

Bormech Fitness Line to producent sprzętu do treningu funkcjonalnego, kalisteniki, Crossfit, parków Street Workoutowych. Jesteśmy profesjonalistami z ogromnym doświadczeniem. Firma PPH Bormech istnieje na rynku od roku 1969. Tradycją firmy Bormech jest dostarczanie sprzętu najwyższej jakości, przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań oraz dostępnych na rynku technologii. Oferujemy naszym klientom szeroką gamę produktów.

  • Text Hover

1

Projekt

Opracowując każdy element wykorzystywaliśmy wiedzę nabytą poprzez treningi wykonane w środowisku Crossfit, Street Workout oraz dzięki konsultacjom ze specjalistami w danych dziedzinach.

2

Wykonanie

Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu realizujemy zamówienia najbardziej wymagających klientów. Kiedy oddajemy sprzęt do Twojego użytku wiesz, że otrzymujesz produkt wielokrotnie testowany i projektowany przez zespół najlepszych konstruktorów.

3

Pasja

Nasz zespół tworzy grupa wyjątkowo kreatywnych i młodych ludzi, która sport ma we krwi od najmłodszych lat. Przekazujemy doświadczenie nabyte przez zawodowców, którzy spędzili tysiące godzin na salach treningowych.

4

Pewność

Nasz zespół wie, że do ciężkiej pracy potrzeba fachowego sprzętu! Każdy fragment konstrukcji spełnia normy, które obowiązują na rynku. Dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo osób ćwiczących. Chroń swoich klientów zapewniając im sprzęt najwyższej jakośc

  • Nasze certyfikaty

    Posiadamy szereg certyfikatów: ISO 9001:2008, ISO/TS 16949:2009, TÜV, PRS - uznanie Polskiego Rejestru Statków, ASME - uznanie amerykańskiego stowarzyszenia specjalistów w zakresie inżynierii.

  • Konsultacje

    Nasz sprzęt jako jedyny na rynku jest konsultowany z najlepszymi zawodnikami z polskiej sceny Street Workoutu, aby zapewnić ćwiczącym jak najlepsze warunki do rozwijania swojej pasji. Nasze projekty są opracowywane z Polskim Związkiem Kalisteniki i Street Workoutu “Dynasty Workout” organizacją zajmującą się propagowaniem i rozwojem tego sportu w kraju i za granicą.